DOLAR 18,5097
EURO 17,7609
ALTIN 969,46
BIST 3.265,64
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Artvin 27°C
Açık
Artvin
27°C
Açık
Çar 25°C
Per 25°C
Cum 24°C
Cts 25°C

KANO SPORCULARI ŞAMPİYONADAN DERECELERLE DÖNDÜ

17.08.2022
73
A+
A-

Rize’de düzenlenen kano yarışlarına Artvin’den 28 sporcu katıldı

Türkiye Kano Federasyonu’nun 2022 yılı faaliyet programında yer alan “Akarsu Slalom Türkiye Kupası” yarışları 15-16 Ağustos tarihlerinde Rize’de düzenlendi. Düzenlenen Şampiyonada yer alan 28 sporcudan dereceye girerek başarı gösterenler kupalarla döndü.

ARA REKLAM ALANI

Şampiyonada  kürsü şu şekilde oluştu;

Büyük Erkekler K1 kategorisinde Yusufeli Belediyesi Gençlik Spor Kulübünden Mustafa Arda Acar birinci, Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Tarık Tuğcu ikinci, Artvin Gençlik Merkezi Kültür ve Sanat Kulübünden Hasan Berk Toprak üçüncü oldu.

Büyük Erkek C1 kategorisinde Rize Gençlik ve Spor Kulübünden Muhammet Usta birinci, Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübünden Emir Fazıl Yazıcı ikinci ve Yusufeli Belediyesi Gençlik Spor Kulübünden Emircan Tarık Yılmazlar üçüncü oldu.

Büyük Kadınlar K1 Kategorisinde; Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Cennet Ayhan birinci, Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Kader Korkmaz ikinci ve Yusufeli Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nden Gamze Polat üçüncü oldu.

Büyük Kadınlar C1 Kategorisinde; Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Kader Korkmaz birinci, Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Cennet Ayhan ikinci oldu.

Genç Erkekler K1 Kategorisinde; Yusufeli Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcularından Serkan Özcan Yılmaz birinci, Gürkan Çelik ikinci ve Mustafa İnce üçüncü oldu.

Genç Kadınlar C1 Kategorisinde Yusufeli Belediyesi Spor Kulübü sporcusu Duygu Beyaz birinci oldu.

Yıldız Erkek K1 KategorisindeÇaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübünden Hasan Mert Taşkıran birinci, Ardeşen Belediyesi Spor Kulübünden Alperen Kerim Galipoğlu ikinci ve Yusufeli Belediyesi Gençlik Spor Kulübünden Anıl Bülbül üçüncü oldu.

Yıldız Kadınlar K1 KategorisindeÇaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübünden Elif Ceylin Yer birinci oldu.

Yıldız Erkek C1 Kategorisinde Ardeşen Belediyesi Spor Kulübünden Mustafa Parlak birinci, Yusufeli Belediyesi Gençlik Spor Kulübünden Ali Kemal Aydın ikinci ve Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübünden Egehan Arslan üçüncü oldu.

Kulüpler bazında sıralamalarda şu şekilde oluştu;

Büyük Erkekler Kategorisinde; Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü birinci, Rize Gençlik ve Spor Kulübü ikinci, Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik Spor Kulübü üçüncü oldu.

Büyük Kadınlar Kategorisinde Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik Spor Kulübü birinci, Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ikinci oldu.

Genç Erkekler Kategorisinde Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü birinci oldu.

Genç Bayanlar Kategorisinde Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü birinci oldu.

Yıldız Erkekler Kategorisinde; Ardeşen Belediye Spor Kulübü birinci, Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübü ikinci ve Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü üçüncü oldu.

Yıldız Kadınlar K1 KategorisindeÇaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübü birinci oldu.

Gençlik ve Spor Müdürlüğü

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.