KOCAMAN’DAN BAŞBAY’A ZİYARET

KOCAMAN’DAN BAŞBAY’A ZİYARET
PTT A.Ş. Başmüdürü Gönül Kocaman, Artvin Cumhuriyet Başsavcısı Muhammed Yasin Başbay’ı ziyaret etti. 31.07.2019 13:09
Cumhuriyet Başsavcılığı makamında gerçekleşen ziyarette, Başbay ve Kocaman bir süre sohbet etti. 
PTT’nin kuramsal faaliyetlerini hakkında Başbay’a bilgi veren Kocaman, 179 yıllık PTT teşkilatı olarak posta, kargo ve bankacılık alanında Türkiye’nin en köklü kuruluşlardan birisi olduğunu söyledi.
Kocamam, teşkilat olarak her geçen güz hizmet çeşitliğini artırdıklarını kaydederek, “Günümüz teknoloji, çağı. Bizler köklü bir kurum olan PTT olarak gelişen teknolojiye ayak uydurmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. PTT çalışanlarımızla çağın hızına ulaşarak, vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin özellikle halkın hayatını kolaylaştırmak için her türlü tedbiri alıyoruz” diye konuştu.
Kocaman, uluslararası elektronik tebligat sistemi (UETS) ile ilgili bilgilendirme yapıp adli mercilere gönderilen tebligat mazbataların sistemi üzerinden taratılarak gönderilmesine hızlıca işlem sağlanması ile konu hakkında bilgi paylaşımında bulundu. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başsavcı Başbay, “PTT gibi tarihi kökleri olan bir kurumumuzun faaliyetlerini sizlerden duymak öğrenmek çok güzel. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.