ARDANUC BELEDİYE BAŞKANININ MAKAM ARACI ENGELLİ DOSTLARIMIZIN EMRİNDE

ARDANUC BELEDİYE BAŞKANININ MAKAM ARACI ENGELLİ DOSTLARIMIZIN EMRİNDE
3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Ardanuç Engelliler Derneği'nin düzenlemiş olduğu etkinlikler kapsamında Ardanuç'ta yaşayan engelliler, Kanyon Otel'de bir araya geldi.04.12.2019 10:55
Etkinliğe Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Dernek başkanı Gönül İstanbullu CHP ilçe başkanı Mesut Aksakal iyi Parti İlçe Başkanı Selçuk Babacan, Artvin Faal gazeteciler Derneği Başkan Yardımcısı ve Artvin Engelliler Derneği yönetim kurulu üyesi Sami Özçelik, engelli aileleri ve engelliler katıldı.

Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" olması nedeniyle makam aracını gün boyunca engelli ve engelli ailelerine tahsis etti. Etkinliğin yapılacağı Kanyon otele başkanın aracıyla gelen engelliler başkana teşekkür ettiler.

Başkan Yıldırım Demir yaptığı açıklamada Bugün 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Biz Ardanuç Belediyesi olarak her zaman engellilerimizin engelli ailelerimizin yanındayız Artvin'de ilk engelsiz yaşam Parkı'nı adam Belediyesi olarak biz yaptık ve engelli kardeşlerimize Ardanuç Engelliler Derneği vasıtasıyla tahsis ettik. Sadece 3 Aralık'ta değil yılın her günü imkanlarımız ölçüsünde engellilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz." dedi.

Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.