BORÇKA'DA TOLGA YILDIRIM HUKUK BÜROSU AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ!

BORÇKA'DA TOLGA YILDIRIM HUKUK  BÜROSU AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ!
Borçka'da Tolga YILDIRIM hukuk bürosu açılışı yapıldı önceki dönem Murgul Belediye Başkanı Mehmet YILDIRIM'ın oğlu genç Avukat Tolga YILDIRIM stajyer avukatlığı eğitimini tamamladıktan sonra, Borçka ilçesinde hukuk bürosunu hizmete kazandırdı. 08.09.2019 15:46
Açılışa Artvin baro başkanı Ali Uğur ÇAĞAL, Artvin milletvekili Uğur BAYRAKTUTAN Cumhuriyet Halk Partisi Artvin İl Başkanı Ahmet BİBER Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mehmet DURMUŞ Hopa Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanı Adnan İSKENDER, Borçka Belediye Başkanı Ercan ORHAN, Hopa Belediye Başkanı Taner EKMEKÇİ ile birlikte YILDIRIM ailesi ve çok sayıda vatandaş katıldı.
‘’Hak Hukuk Adalet’’ sloganıyla açılışı yapılan hukuk bürosunda hayırlı işler yapılması dileğiyle açılış gerçekleştirildi.
Açılışta Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan kısa bir konuşma yaptı. Başkan Orhan; "Genç avukatımız Tolga Yıldırım İlçemize avukatlık bürosu kazandırdı. Kendisine Borçka Halkı adına teşekkür ediyor, başarılar diliyorum"dedi.
Artvin Baro Başkani Av. Ali Uğur Çağal, "Hak hukuk, adalet hepimize lazımdır. Adaletin 3 ayağı vardır. Savcılar, hakimler ve Avukatlar. Biz avukatlar her zaman halkın yanında hukukun üstünlüğünü savunuruz. Genç meslektaşımız başarılı bir avukst olacaktır."dedi.
CHP Artvin Milletvekili Av. UğurBayraktutan; "Sevgili Tolga'yı okuldan beri tanırım. Bugün ofisini açıyor. Herkes eski Murgul Belediye Başkanı Mehmet Yıldırım'ın oğlu avukatlık ofisi açtı diyor. Tolga başarılarıyla başarılı abukatın babası mehmet diye söz efecekler. Hayırlı olsun."dedi...
Ofis açılışına katılan davetlilere teşekkür eden genç Avukat Tolga Yıldırım Stajyerlik avukatlık süremi doldurdum bugün Borçka'da avukatlık büro mu açıyorum açılışımıza katılan Sayın Milletvekilimize il başkanımızAhmet Biber'e İl Genel Meclis Üyelerimiz Erol Ataman, Celal Alpaslan, meslek duayenimiz avukat sayın Affan Balaban'a, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi ye ilçe başkanlarımıza Borçka halkına kısaca herkese çok teşekkür ediyorum. Artvin baro başkanı Sayın Ali Uğur Çağal'ın dediği gibi Hak, hukuk, adalet herkese hepimize hava gibi su gibi toprak gibi lazımdır.
Açılışımızı onurlandıran herkese teşekkür ediyorum"dedi.
Oglunun ofis açılışına katılanlara teşekkür eden Murgul eski belediye başkanı Mehmet Yıldırım ve eşi Semra Yıldırım, "bugün çok mutluyuz oğlumuz Tolga avukatlık ofisini açtı Hayırlı olsun diyoruz katılan herkese de çok teşekkür ediyoruz ifadelerini kullandı konuşmaların ardından kurdele kesildi.

Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.