ARTVİN BOĞACILAR SPOR KULÜBÜ’NDEN ARTSO BAŞKANI SEÇKİN KURT’A PLAKET

ARTVİN BOĞACILAR SPOR KULÜBÜ’NDEN  ARTSO BAŞKANI SEÇKİN KURT’A PLAKET
Artvin Boğacılar Spor Kulübü Başkanı Kenan Köse, geçtiğimiz gün tamamlanan Türkiye Boğa Güreşleri şampiyonasına verdiği desteklerden dolayı, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt’a plaket takdiminde bulundu. 05.09.2019 11:03
Geçtiğimiz günlerde Artvin’in Kafkasör yaylasında Türkiye’nin farklı bölgelerinden katılan boğaların yer aldığı Türkiye Boğa Güreşleri Şampiyonasına sona erdi. Kıran kırana güreşlerin yer aldığı festivale renkli görüntülere sahne oldu.
Güreşleri organize eden Artvin Boğacılar Spor Kulübü, festivalin ardından destek olan STK ve kurum temsilcilerini ziyaret ederek plaket takdiminde bulundu. Son olarak Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt’u makamında ziyaret eden Artvin Boğacılar Spor Kulübü Başkanı Kenan Köse ve dernek yöneticisi Özcan Bayraktar güreşlere desteklerinden dolayı Başkan Kurt’a plaket takdiminde bulundu. Bu tür organizasyonların ilimizin tanıtımı için oldukça önemli olduğunu ifade eden Kurt, “Artvin’e katlı sağlayacak her projenin yanındayız” dedi.

Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.