ARTSO VE HOPA TİCARET ODALARINDAN TURİZMLE İLGİLİ ORTAK ÇALIŞMA KARARI

ARTSO VE HOPA TİCARET ODALARINDAN  TURİZMLE İLGİLİ ORTAK ÇALIŞMA KARARI
Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ARTSO), Artvin’de turizm potansiyelinin ortaya çıkartılması konusunda ortak çalışma karar aldı. Hopa Ticaret ve Sanayi Odası ile Hizmet Sektörü Rekabet Gücünün Arttırılması Projesi Desteği (HİSER) kapsamında bir araya gelerek görüşmeler yaptı. 08.09.2019 15:36
Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nın özellikle turizm alanında önemsediği projelerden biri olan Hizmet Sektörü Rekabet Gücünün Arttırılması (HİSER) Projesi Desteği için paydaşlarıyla bir araya geldi.
Geçtiğimiz günlerde yapılan toplantının ardından projeyi hayata geçişmek için adım atan ARTSO, Hopa Ticaret ve Sanayi Odasını projenin ortağı olarak belirledi. 
ARTSO toplantı salonunda gerçekleşen projeye, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Meclis Başkanı İrfan Yıldırım, Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek, oda genel sekreteri Hamdi Yıldırım… DOKA Artvin Temsilcisi Berna Turna Kiriş, Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Hatice Nur Ersöz, Oda Özel Kalem Müdürü Gamze Bolışık, katıldı.
Toplantıda önemli kararlar alınırken, projeye dahil olacak firmaların belirlenip bilgilendirme toplantısı yapılmasına karar verildi.
Oda Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, “yerli ve yabancı turistlerin tüm bölgeyi gezmelerini sağlamak böylece bölgedeki kalış sürelerini uzata bilmek adına Hopa Ticaret ve Sanayi odasıyla güç birliği yaparak Artvin ilinin genelinde Turizm faaliyetlerini ve tanıtımını arttırmak ve odamızın turizm konusunda yaptığı tüm çalışmaları üyelerimiz ve Artvin halkıyla paylaşmak adına çalışmalar ve görüşmelerimiz sürdürüyoruz” dedi

Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.